Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Тоңазытқышқа арналған MABE-резистенциялы металл еріту қыздырғыш түтігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Жібіту қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 700-1000 мм (тапсырыс бойынша) |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Металл еріту қыздырғыш түтігі MABE тоңазытқыш бөлшектері үшін қолданылады, түтіктің диаметрі 6,5 мм, ал түтіктің ұзындығы 35 см, 38 см, 41 см, 46 см, 52 см, 56 см және т.б. Еріту қыздырғышының кедергі ұзындығын өзгертуге болады, кернеуді 110-230 В етуге болады. | |
Өнім конфигурациясы
Mabe-Patrick тоңазытқышыңыздың кедергісін ерітуге арналған жылытқышпен ауыстырыңыз. Mabe және Patrick брендтерімен үйлесімді. Осы жоғары сапалы бөлшекпен тоңазытқышыңыздың кедергісіз жұмыс істеуін қамтамасыз етіңіз.
Бұл дефрост қыздыру түтігі Mabe және Patrick тоңазытқыштары үшін арнайы жасалған, бұл үйлесімділік пен оңтайлы өнімділікті қамтамасыз етеді. Еріту қыздырғышының пішіні мен ұзындығы оны осы брендтердегі әртүрлі модельдерге жарамды етеді. Бұл төзімділік тоңазытқышыңыздың жұмысын сақтаудың сенімді компоненті болып табылады.
Ауа салқындатқыш моделіне арналған еріту қыздырғышы
Өнімнің артықшылықтары
1. Ерітуге арналған суық бөлмедегі ерітуге арналған жылытқыштар негізінен ауа салқындатқыштары, тоңазытқыштар, мұздатқыштар және т.б. сияқты тоңазытқыш жабдықтарында қолданылады.
2. Жақсы оқшаулауға және су өткізбеуге ие.
3. Еріту қыздырғыш түтігін өндіру үшін әдетте жақсы коррозияға ұшырайтын 304 тот баспайтын болат қолданылады.
4. Тоңазытқыштың еріту қыздырғышының сипаттамаларын (түтік диаметрі, пішіні, ұзындығы, қуаты және кернеуі) тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес реттеуге болады.
JINGWEI шеберханасы
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















