| Өнім атауы | Жібіту қыздырғышының түтігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Жібіту қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 700-1000 мм (тапсырыс бойынша) |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| JINGWEI жылытқышы - кәсіби еріту қыздырғыш өндірушісі, бізде еріту қыздырғыш элементін тапсырыс бойынша жасау бойынша 25 жылдан астам тәжірибесі бар, бізде бір түтікшелі еріту қыздырғышы, қос түтікшелі еріту қыздырғышы (AA TYPE), U пішіні немесе кез келген басқа арнайы тапсырыс бойынша жасалған пішін бар. Еріткіш қыздырғыш түтігінің қуаты метріне шамамен 300-400 Вт құрайды, және қуатты талаптарға сәйкес реттеуге болады. Біз тығыздағыш әдісін түтік және қорғасын сым қосылған бөлік арқылы қолданамыз, осылайша ең жақсы су өткізбейтін функцияға ие боламыз. | |
Еріту қыздырғышының түтігі - суық сақтау, суық сақтау, дисплей шкафтары, арал шкафтары және тағы басқалар сияқты барлық тоңазытқыш жабдықтарына арналған және жасалған электрлік қыздыру элементі. Еріту қыздырғышын еріту жұмыстарын аяқтау үшін ауа салқындатқышы мен конденсатордың қанаттарына, сондай-ақ су жинағыштың корпусына ыңғайлы түрде орнатуға болады.
Еріту қыздыру түтігі жақсы еріту және қыздыру әсеріне, тұрақты электрлік қасиеттерге, жоғары оқшаулауға төзімділікке, коррозияға төзімділікке, қартаюға төзімділікке, жоғары шамадан тыс жүктеме сыйымдылығына, аз ағып кету тогына, тұрақты және сенімді, ұзақ қызмет ету мерзіміне ие.
Еріту жылытқыштары incolo840, 800, тот баспайтын болат 304, 321, 310S, алюминий қаптама және басқа да материалдардан жасалған. Сондай-ақ, көптеген әртүрлі аяқтау нұсқалары бар (мысалы, резеңке бас, кішірейетін түтік). Еріту жылытқыштарын тұтынушының талаптарына сәйкес әртүрлі пішіндер мен өлшемдерде реттеуге болады.
1. Еріту қыздыру түтіктері негізінен ауа салқындатқыштары, тоңазытқыштар, мұздатқыштар және т.б. сияқты тоңазытқыш жабдықтарында қолданылады.
2. Жақсы оқшаулауға және су өткізбеуге ие.
3. Еріту қыздыру элементін өндіруде сыртқы құбыр материалы ретінде әдетте жақсы коррозияға ие 304 тот баспайтын болат қолданылады.
4. Әдетте еріту қыздырғышы пештің ылғалды өңдеуіне қолданылады, түсі бежевый, жоғары температурада күйдіруге болады, электрлік қыздыру түтігінің беткі түсі қара немесе қою жасыл.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













