Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Мұздатқышты ерітуге арналған қыздыру кабелі |
| Оқшаулау материалы | Силикон резеңке |
| Сым диаметрі | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм және т.б. |
| Жылыту ұзындығы | теңшелген |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | еріту қыздыру сымы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Ерітумұздатқыш жылыту кабелінің ұзындығыКернеу мен қуатты қажетінше реттеуге болады. Сымның диаметрін 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм және 4,0 мм етіп таңдауға болады. Сымның беті өрілген шыны отын, алюминий немесе тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін. Theеріту сымымен жылытқышҚорғасын сым қосқышы бар қыздыру бөлігін резеңке басымен немесе қос қабырғалы кішірейетін түтікпен тығыздауға болады, сіз өзіңіздің пайдалану қажеттіліктеріңізге сәйкес таңдай аласыз. | |
Өнім конфигурациясы
Тоңазытқыш жұмыс істеп тұрған кезде, буландырғыштың температурасы төмен болғандықтан, ауадағы су буы буландырғыштың бетінде конденсацияланып, қырау түзеді. Уақыт өте келе бұл кремдер жиналып, қоюланады, бұл тоңазытқыштың тиімділігіне әсер етеді. Бұл мәселені шешу үшін тоңазытқыштар көбінесе еріту жүйелерімен жабдықталған. Еріту жүйесінің бөлігі ретінде,электрлік мұздатқыш жылыту кабеліэлектр қуатынан кейін буландырғыштағы қырауды қыздырып, ерітуге болады, осылайша еріту мақсатына қол жеткізе алады.
Өнім функциясы
Суық сақтау қоймасының есігінің жақтауын жылыту сымыұзақ мерзімді қуаттандырылмайды. Жұмыс принципіеріту сымымен жылытқышДжоуль заңына негізделген, яғни ток электр энергиясын жылу энергиясына айналдырады. Электрлік қыздыру дегеніміз, ток өткізгіш арқылы өткеннен кейін, ток белгілі бір мөлшерде жылу шығарады және өткізгіш арқылы беріледі.ерітуге арналған есік жылытқышының сымыөзі металл өткізгіш болып табылады және ол қуатталғаннан кейін жылу шығарады, осылайша мұздатылған есіктің жарықшағын еріту және есіктің жарықшағынан мұздап өліп кетудің алдын алу үшін жылу береді. Электр жылыту сымы біраз уақыт қуатталғаннан кейін, ол автоматты түрде қуат көзін өшіреді. Жылыту желісі біраз уақыт жылуды ұстап тұрады, ал температура төмендегеннен кейін оны қыздыру үшін қайта қуаттандыру қажет.
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













