| Өнім атауы | Ерітуге арналған қыздырғыш Суық қойманың жылыту түтігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Жібіту қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 700-1000 мм (тапсырыс бойынша) |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Theсуық қоймадағы еріту қыздыру түтігіПішін U пішінді, қос түзу түтікті, ұзындығы мен қуатын тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес реттеуге болады. Түтік диаметрін 6,5 мм немесе 8,0 мм етіп таңдауға болады. Қуатыеріту қыздыру түтігіәдетте метріне 300-400 Вт құрайды, ал жылыту түтігі мен шығыс желісінің қосылатын бөлігі су өткізбейтін резеңке баспен тығыздалған. | |
Суық қоймадағы еріту жылытқышыбұл аяз бен мұз қатудың алдын алу үшін қолданылатын жылытқыш, әдетте тоңазытқышта, мұздату кезінде, кондиционерлеуде, мұздатқыштарда және басқа да салаларда қолданылады.еріту қыздыру түтігінегізінен тот баспайтын болат құбырдан, электрлік қыздыру сымынан және кристалды модификацияланған магний оксиді ұнтағынан тұрады, ол су тамшыларының қатып қалуына және аяздың пайда болуына жол бермеу үшін беткі температураны тез көтере алады. Ұзындығы, пішіні және өлшеміеріту қыздырғышытұтынушының қажеттіліктеріне сәйкес реттелуі мүмкін.тоңазытқышты ерітуге арналған жылытқышжоғары температурада күйдіруге болады. Күйдіргеннен кейін қыздыру түтігінің беті қою жасыл болады.
Техникалық сипаттамаларысуық қойма жылыту түтігінегізінен түтіктің диаметрімен, ұзындығымен, кернеуімен, қуатымен және басқа параметрлерімен анықталады.
1. Түтік диаметрі: 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б.
2. Ұзындығы: бөлшектер мен орнату талаптары арасындағы қашықтықты ескере отырып, нақты қолдану сценарийіне сәйкес анықталады.
3. Кернеуі: әдетте 110 В немесе 220 В.
4, қуат: аумақты жылыту қажеттілігіне және температураның өзгеруіне байланысты, әдетте 300-400 Вт/м аралығында анықталады.
Жоғарыда көрсетілген параметрлерді әртүрлі салалардың қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін нақты қолданысқа сәйкес реттеуге және есептеуге болады.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













