Өнім параметрлері
| Өнім атауы | GL өрілген жылыту сым зауытының еріту бөлшектері |
| Оқшаулау материалы | Силикон резеңке |
| Сым диаметрі | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм және т.б. |
| Жылыту ұзындығы | теңшелген |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, қызыл, сары және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | еріту қыздыру сымы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| JINGWEI жылытқышы - бұлөрілген жылыту сым зауытыСуреттегі өнімдердің сымының диаметрі 3,0 мм, шыны талшықтан жасалған өріммен, сым қыздырғышының ұзындығы мен қуатын клиенттің талаптарына сәйкес реттеуге болады, қорғасын сымының ұзындығы 1000 мм. Сымның диаметрін 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм және 4,0 мм етіп таңдауға болады. Сымның бетін алюминий немесе тот баспайтын болаттан да өруге болады. Theеріту сымымен жылытқышҚорғасын сым қосқышы бар қыздыру бөлігін резеңке басымен немесе қос қабырғалы кішірейетін түтікпен тығыздауға болады, сіз өзіңіздің пайдалану қажеттіліктеріңізге сәйкес таңдай аласыз. | |
Өнім конфигурациясы
Өрілген қыздыру сымышыны талшықты өрім қабатын, алюминий өрім қабатын және тот баспайтын болаттан жасалған өрім қабатын қосу үшін түпнұсқа силикон резеңке қыздыру сымына негізделген, біркелкі температура, жоғары жылу тиімділігі, негізінен қорытпалы қыздыру сымы және силикон резеңке жоғары температуралы жиекті тығыздағыш матамен жасалған. Силикон қыздыру сымы жылдам қыздыру жылдамдығы, біркелкі температура, жоғары жылу тиімділігі және жақсы беріктік сипаттамаларына ие. Шыны талшықты сым негізгі сым ретінде кедергі қорытпасынан жасалған сыммен немесе бір (бірнеше) кедергі қорытпасынан жасалған сыммен оралған, ал сыртқы қабаты силикон/ПВХ жиекті қыздыру сымымен қапталған. Силикон қыздыру сымы тамаша жылу өткізбейтіндікке ие. Оны 150°C температурада ұзақ уақыт бойы өнімділік өзгерісінсіз пайдалануға болады. Оны 200℃ температурада 10 000 сағат бойы үздіксіз пайдалануға болады. Ылғал және жарылмайтын газдар болған кезде өнеркәсіптік жабдықтарға арналған құбырларды, бактарды, мұнараларды және бактарды қыздыру, араластыру және оқшаулауды тікелей қыздырылатын бөліктің бетіне орап қоюға болады.
Өнімнің ерекшелігі
1. Қыздыру сымының материалы: Constantan, Constantan, мырыш ақ мыс, никель-хром немесе мыс-никель қорытпасы;
2. Ыстық сым құрылымы: силикон бір ядролы ыстық сым, силикон көп ядролы ыстық сым, силикон бір ядролы спиральды ыстық сым;
3. Ыстық сымның ішкі орау процесі: қыздыру сымы шыны талшыққа оралған;
4. Өнімді сынау стандарттары: ыстық сымға арналған UL758 қатысты стандарттары;
5. Өнімді иілу сынағы: 5000 реттен астам, қалыптан тыс емес (UL, IEC сынақ стандарттарына сәйкес сынақ);
6. Өнімді орау сынағы: 25 000 реттен астам, қалыптан тыс жағдайлар жоқ (UL, IEC сынақ стандарттарына сәйкес сынақ).
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














