| Өнім атауы | DG47-00038B Samsung пешінің түтікшелі қыздырғышына арналған пісіру элементі |
| Бөлшек нөмірі | DG47-00038B |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм |
| Вольтаж | 115 В |
| Пішін | M пішінді |
| Терминал моделі | 6,3 мм |
| Өлшемі | түпнұсқа үлгі ретінде теңшелген |
| MOQ | 100 дана |
| Бірлік EXW бағасы | 100 дана үшін 4,5 АҚШ доллары, көп мөлшерде бағасы арзанырақ болады |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық 35 дана бір қорап (қорап өлшемі: 63*54*31см) |
| Материал | тот баспайтын болат 304 |
| Түтік түсі | қою жасыл |
| 1. Samsung пешінде пештің түтікшелі қыздырғышы қолданылады, ал пісіру элементінің бөлшек нөмірі DG47-00038B, түтіктің диаметрі 6,5 мм, ал қыздырғыштың пішіні M. 2. Пештің қыздыру түтігінің өлшемі түпнұсқа үлгі ретінде реттеледі және түтік күйдіріледі, сондықтан түтіктің түсі қою жасыл болады. 3. Біздің толық электрлік жылыту түтігіміз 304 тот баспайтын болаттан жасалған, сонымен қатар 321 тот баспайтын болаттан жасалған және басқа да ең жақсы сапада жасалған. Қыздыру элементінің өлшемін тұтынушының талаптарына сәйкес реттеуге болады. | |
Бұл тот баспайтын болаттан жасалған 304 электрлік қыздыру элементі ауаны, металл қалыптарды және әртүрлі сұйықтықтарды қыздыра алады. Электр пешінің қыздыру түтігі тот баспайтын болаттан жасалған 304 қабығына, ұштарында екі силикон немесе керамикалық тығыздағыштарға және спиральды электротермиялық қорытпа сымының (никель-хром, темір-хром қорытпасы) орталық осьтік таралуына ие. Бос орын магний оксидінің жақсы оқшаулауымен және жылу өткізгіштігімен толтырылған. Жіксіз, жоғары температураға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған түтік жоғары температуралы анод сымының біркелкі таралуына ие, ал бос орын жақсы оқшаулау және жылу өткізгіштік қасиеттеріне ие кристалды магний оксиді ұнтағымен тығыз толтырылған. Бұл конструкция біркелкі қыздырылады, жоғары жылу тиімділігіне ие және жетілдірілген. Кристалды MgO ұнтағы жоғары температуралы анод сымынан пайда болған жылудың металл түтіктің бетіне таралуына мүмкіндік береді, содан кейін қыздыру мақсатын орындау үшін ауаға немесе қыздырылған бөліктерге ауысады.
1. Ағашты, қағазды, баспа және бояуды, бояуды және т.б. қыздыру түтіктерімен кептіру үшін қолданылады.
2. Ауа айналымы бар өнеркәсіптік электр пештері, электр пештері және т.б. сияқты төмен температуралы электр пештері.
3. Тамақ өнеркәсібінде әртүрлі нан, печенье және тоқаш өнімдерін пісіру.
4. Күнделікті өмірдегі әртүрлі тұрмыстық электрлік жылыту құралдары, мысалы, электр плитасы, электр пеші, күріш пісіргіш, электрлік таба, электрлік таба, су жылытқыш, электрлік үтік және басқа да бұйымдар.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.














