Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Диаметрі 6,5 мм пеш қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Пештің қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| TheДиаметрі 6,5 мм пеш қыздыру элементімикротолқынды пеште, пеште, электр грильде қолданылады. Пеш қыздырғышының пішінін тапсырыс берушінің сызбалары немесе үлгілері бойынша реттеуге болады. Түтіктің диаметрін 6,5 мм, 8,0 мм немесе 10,7 мм етіп таңдауға болады. JINGWEI HEATER - кәсіби жылыту түтік зауыты, кернеуі мен қуатыпештің қыздыру элементіқажетінше теңшеуге болады. Ал пештің қыздыру элементінің түтігін күйдіруге болады, күйдіргеннен кейін түтіктің түсі қою жасыл болады. Бізде терминал модельдерінің көптеген түрлері бар, егер сізге терминалды қосу қажет болса, алдымен бізге модель нөмірін жіберуіңіз керек. | |
Өнім конфигурациясы
Пештің қыздыру элементтері әдетте төрт түрге бөлінеді: тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру түтіктері, кварц түтіктері, галоген түтіктері және инфрақызыл жарықпен қыздыру түтіктері. Қазір біз тот баспайтын болаттан жасалған пештің қыздыру түтігін шығарамыз, ол жылуды пешке біркелкі тарату үшін жоғары сапалы никель-хром сымдарын пайдаланады. Ішкі оқшаулау жылудың ең жақсы берілуін және оқшаулауға төзімділігін қамтамасыз ету үшін жоғары тазалықтағы А класындағы магний оксидін пайдаланады. Пештің қыздыру элементі ауада қыздырылады, содан кейін пештің қыздыру элементі ең жоғары стандартқа сәйкес жобаланады.
Өнімнің ерекшеліктері
1. Төмен MOQ: Бұл сіздің жарнамалық бизнесіңізге өте жақсы сәйкес келе алады.
2. OEM қабылданды: Біз сіздің кез келген дизайныңызды жасай аламыз, егер сіз бізге сызбаны ұсынсаңыз.
3. Жақсы қызмет көрсету: Біз клиенттерге дос ретінде қараймыз.
4. Жақсы сапа: Бізде қатаң сапаны бақылау жүйесі бар. Шетелдік нарықта жақсы бедел.
5. Жылдам және арзан жеткізу: Бізде экспедитордан үлкен жеңілдік бар (ұзақ мерзімді келісімшарт).
Пештің қыздыру элементінде 6 түтік және 4 түтік бар, бірақ 4 түтікте жоғарғы және төменгі түтіктер жоқ, ал 6 түтікте қыздыруға арналған жоғарғы және төменгі түтіктер бар. 4 түтікті пешпен салыстырғанда, 6 түтікті пештің температура таралуы біркелкі және жалпы температура қателігі үлкен емес. Шығатын тағам салыстырмалы түрде жоғары, пештің сыйымдылығы салыстырмалы түрде үлкен, бірақ бағасы салыстырмалы түрде жоғары. 4 түтікті пештің сыйымдылығы кішірек, ал қораптың ішіндегі температура жоғарырақ болады және температура қателігі үлкенірек болады, бұл тағам бетінің түсіне қолайлы емес. Бірақ бағасы қолжетімді.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














