Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Құйма алюминий қыздырғыш қыздыру пластинасы 380*380 мм |
| Жылыту бөлігі | Электрлік жылыту түтігі |
| Вольтаж | 110В-230В |
| Қуат | Теңшелген |
| Бір жиынтық | Үстіңгі қыздыру плитасы + негізгі түбі |
| Тефлон жабыны | Қосуға болады |
| Өлшемі | 290 * 380 мм, 380 * 380 мм және т.б. |
| MOQ | 10 жиынтық |
| Пакет | Ағаш қорапқа немесе паллетке салынған |
| Қолдану | Алюминий қыздыру плитасы |
| TheЖылулық пресс машинасына арналған алюминий қыздыру пластинасытөмендегідей өлшем: 100*100мм, 200*200мм, 290*380мм, 380*380мм, 400*500мм, 400*600мм, 500*600мм, 600*800мм және т.б. Бізде үлкен өлшемдер де баралюминийден жасалған жылу басу тақтасы, мысалы, 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм және т.б.алюминий қыздырғыш плиталарБізде қалыптар бар, егер сізге арнайы қалыптар қажет болса, бізге алюминий қыздыру тақтайшаларының сызбаларын жіберіңіз (қалып ақысын өзіңіз төлеуіңіз керек). | |
400*500 мм
400*600 мм
400*400 мм
Өнім конфигурациясы
Құю немесе бұрғылау тесіктеріқұйылған алюминий қыздыру пластинасыметалл қыздыру түтіктерін, тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру түтіктерін және темір қыздыру түтіктерін пайдалану қажет, және беті зарядталмайды. Құйылған алюминий қыздыру пластинасы әдетте 380 ° C-тан төмен температурада қолданылады, ал алюминий пластина 400 ° C немесе одан жоғары температурада ұзақ уақыт бойы деформацияланады немесе тіпті балқиды. Беткі температураның біркелкілігіқұйылатын алюминий қыздырғыш пластинасытүтіктің орналасуына, қыздыру пластинасының бетінің тегістігіне және қыздыру түтігінің қыздыру біркелкілігіне байланысты.
Ерекше өзгешеліктері
Жылыту материалықұйма алюминий қыздырғышметалл қыздыру түтігі болып табылады және оның жұмыс принципі өте қарапайым, бұл негізгі электрлік қыздыру әсері. Оның негізгі артықшылықтары:
1. бұлқұйылған алюминий қыздыру пластинасынегізінен жалпақ және жұқа пішінді дизайн, қарапайым құрылым, біркелкі жылу тарату, орнату және пайдалану оңай.
2,алюминий қыздыру пластинасытот баспайтын болаттан, құйылған алюминий қыздырғышы, фарфордан және сыртқы қабығы ретінде басқа материалдардан жасалған, электрлік жылу қорытпасы сымы электрлік қыздыру пластинасының ішінде жабық, сондықтан ол жабық қыздырылады, қыздырған кезде ашық жалын болмайды, иіс жоқ, қауіпсіздігі жақсы, әртүрлі жұмыс орталарына жарамды.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














