Өнім конфигурациясы
Су ыдысына арналған батырмалы жылытқыш түтігі әдетте бұрандалы фланецтер және жалпақ фланецтер болып бөлінеді. Бұрандалы фланецтердің жалпы өлшемдері 1 дюйм, 1,2 дюйм, 1,5 дюйм және 2 дюйм болып табылады және олар негізінен төмен қуатты қыздыру үшін қолданылады, қуат параметрлері әдетте бірнеше киловатттан ондаған киловаттқа дейін болады. Жалпақ фланецтер DN10-нан DN1200-ге дейінгі өлшемдерде қолжетімді және тұтынушының талаптарына сәйкес әртүрлі қуаттарды жобалауға болады. Әдетте, үлкен қуатты фланецті батырмалы жылыту түтіктері бірнеше киловатттан жүздеген киловаттқа дейінгі қуатты жалпақ фланецтерді пайдаланады. Олардың жоғары беттік қуаты бар, бұл ауамен жылытудың беттік жүктемесінен 2-4 есе көп.
Су ыдысының фланецті батырмалы жылытқыш түтігі - су, май немесе басқа да сұйықтықтарды қыздыру үшін қолданылатын электрлік қыздыру құрылғысы. Ол әдетте су ыдыстарына немесе сақтау ыдыстарына орнатылады. Су ыдысына фланецті қосылыс арқылы бекітілген, ол жоғары қыздыру тиімділігімен, ыңғайлы орнатуымен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді.
Су ыдысына арналған батырмалы жылытқыш түтіктері әдетте аргон доғалық дәнекерлеу арқылы жалпақ фланецке дәнекерленген 3, 6, 9, 12, 15 немесе одан да көп U-тәрізді қыздыру түтіктерінен тұрады. Бұл қыздыру түтіктері әдетте жоғары қуатты сұйық электрлік қыздыру түтіктері ретінде жасалған және су ыдыстарында, электр қазандықтарында, күн энергиясымен жұмыс істейтін қосалқы жылытуда, жылу тасымалдағыш май пештерінде және басқа да сұйық қыздыру жағдайларында кеңінен қолданылады.
Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Су ыдысына арналған DN40 электрлік батыру жылытқыш түтігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Батыру қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Компания | зауыт/жеткізуші/өндіруші |
| Су ыдысына арналған DN40 батырмалы жылытқыш түтігі бізде тот баспайтын болат 201 және тот баспайтын болат 304 бар, фланец өлшемі DN40 және DN50, қуаты мен түтік ұзындығын талаптарға сәйкес реттеуге болады. | |
Өнімнің ерекшеліктері
Өнімнің ерекшеліктері
Өнімді қолдану
*** Тұрмыстық су жылытқыш: Тұрмыстық суды жылыту үшін қолданылады.
*** Өнеркәсіптік су ыдысы: Өнеркәсіптік суды, майды немесе басқа сұйық ортаны қыздыру үшін қолданылады.
*** Химиялық жабдық: қышқыл және сілті ерітінділерін немесе коррозиялық сұйықтықтарды қыздыру үшін қолданылады.
*** Тағам өңдеу: Сүт, сусындар және т.б. сияқты тағамдық сұйықтықтарды қыздыру үшін қолданылады.
JINGWEI шеберханасы
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














