Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Ерітуге арналған есік жақтауы бар силикон резеңке қыздыру сымы |
| Оқшаулау материалы | Силикон резеңке |
| Сым диаметрі | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм және т.б. |
| Жылыту ұзындығы | теңшелген |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | еріту қыздыру сымы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Ерітумұздатқыш жылыту кабелінің ұзындығыКернеу мен қуатты қажетінше реттеуге болады. Сымның диаметрін 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм және 4,0 мм етіп таңдауға болады. Сымның беті өрілген шыны отын, алюминий немесе тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін. Theеріту сымымен жылытқышҚорғасын сым қосқышы бар қыздыру бөлігін резеңке басымен немесе қос қабырғалы кішірейетін түтікпен тығыздауға болады, сіз өзіңіздің пайдалану қажеттіліктеріңізге сәйкес таңдай аласыз. | |
Өнім конфигурациясы
Силикон резеңке электрлік жылыту сымықыздыру элементі ретінде шыны талшықты өзек сымына кедергі қорытпасы сымымен байланған және сыртқы қабаты жұмсақ оқшаулағыш ыстыққа төзімді силикон резеңке материалымен жабылған электрлік қыздыру сымы. Оның оқшаулағыш қабаты тамаша ыстыққа төзімділікке ие және өнімділігінде ешқандай өзгеріссіз 150 °C температурада ұзақ уақыт бойы пайдалануға болады және 200 °C температурада 10 000 сағат бойы үздіксіз пайдалануға болады. Есік жақтауындағы силикон резеңке қыздыру сымы -60 ~ 180 °C температурада және қуат тығыздығы әдетте 40 Вт/м-ден аспайтын кезде ұзақ уақыт пайдалануға жарамды.силикон резеңке жылыту кабеліжанғыш, бірақ өздігінен сөнетін. Силикон резеңкесінде органикалық галогенидтер болмағандықтан, жанған кезде түтін немесе улы газдар шығармайды. Ол әртүрлі отқа төзімді қолданбаларға жарамды және тұрмыстық техникада, медициналық денсаулық сақтауда, сұлулық жабдықтарында, машиналар мен жабдықтарда, химия өнеркәсібінде, пластмасса өңдеу өнеркәсібінде және т.б. кеңінен қолданылады.
Силикон резеңке қыздыру кабелін жалғау тәсілдері
1. Қыздыру сымы мен суық ұшының (сыртқы сым) арасындағы қосылыс силикон қалыптаумен тығыздалған, ал шығыс сым силиконмен де оқшаулануы керек.
2. Қыздыру сымы мен суық ұшының (сыртқы сым) арасындағы қосылыс жылу шөгетін түтікпен тығыздалған.
3. Қыздыру сымы мен суық ұшының (сыртқы сым) арасындағы қосылыстың диаметрі сыммен бірдей. Қыздыру және суық ұштары түс кодтарымен белгіленген. Артықшылығы - қосылыстың диаметрі сым корпусымен бірдей және құрылымы қарапайым.
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













