Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Мұздатқыш камераға арналған дренаж желісінің жылытқышы |
| Материал | Силикон резеңке |
| Өлшемі | 5*7 мм |
| Жылыту ұзындығы | 0,5M-20M |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Дренаж құбырының жылытқышы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Мұздатқыш камераға арналған дренаж желісі қыздырғышының қуаты 40 Вт/М құрайды, біз 20 Вт/М, 50 Вт/М және т.б. сияқты басқа қуаттарды да жасай аламыз. Ал ұзындығыдренаж құбырының жылытқышы0,5M, 1M, 2M, 3M, 4M және т.б. болуы мүмкін. Ең ұзынын 20M жасауға болады. Пакетдренаж желісінің жылытқышыбір жылытқыш және бір трансплантациялық қапшық, әрбір ұзындық үшін 500 данадан астам тізімдегі арнайы қапшық саны. | |
Өнім конфигурациясы
Қыста температура төмен болады, ал су құбыры суық ауа райында оңай қатып, жарылып кетеді, бұл пайдаланушыларға қолайсыздықтар мен қауіпсіздік қатерлерін тудырады. Сондықтан, сумен жабдықтау құбырын орнату процесінде бұл мәселені шешу үшін дренаждық құбыр жылытқышын пайдалану қажет. Қазіргі уақытта қыста су құбырларының қатып қалу мәселесін шешудің ең көп таралған және тиімді жолы - құбырлардың сыртында еріту үшін дренаждық құбыр жылытқышын орау. Сонымен қатар, суық сақтау дренаждық құбырының жинағышы сонымен қатар суық сақтау дренажына арналған арнайы жабдық болып табылады, ол жылыту кабельдерінен, температура реттегіштерінен, температура датчиктерінен және т.б. тұрады, олар дренаж кезінде құбырды қыздырады, құбырдың қатып қалуына жол бермейді және оқшаулауда рөл атқарады.
Өнімнің ерекшеліктері
1. Құбырлардың қатып қалуына жол бермеңіз
Қыста суық сақтау қоймаларының дренаждық құбырлары оңай қатып қалады, бұл дренаждың нашарлауына және тіпті құбырлардың бітелуіне әкеледі. Дренаждық құбырдың су жинағыш құрылғысы дренаж кезінде құбырды қыздырып, құбырдың қатып қалуына жол бермейді және дренаждың тегіс болуын қамтамасыз етеді.
2. Жылуды сақтау
Дренаж желісінің жылытқышы құбырды жылыта алады, оқшаулағыш рөлін атқара алады, құбырдың шамадан тыс салқындауына жол бермейді және осылайша құбырды зақымданудан қорғайды.
3. Энергияны үнемдеңіз
Дренаж желісінің жылытқышы құбырды қыздырып, дренаж сорғысының жұмысын азайтып, осылайша энергияны үнемдей алады.
4. Құбырдың қызмет ету мерзімін ұзартыңыз
Дренаж құбырының жылытқышы құбырды жылы және мұздатуға қарсы ұстай алады, осылайша құбырдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














