| Өнім атауы | Дренаж құбырын ерітуге арналған жылытқыш |
| Материал | Силикон резеңке |
| Өлшемі | 5*7 мм |
| Жылыту ұзындығы | 0,5M-20M |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Дренаж құбырының жылытқышы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Theдренаж құбырын ерітуге арналған жылытқышұзындығы 0,5 М, 1 М, 2 М, 3 М, 4 М және т.б. Қуатты 40 Вт/М немесе 50 Вт/М етіп жасауға болады; Қорғасын сымының ұзындығы 1000 мм, оны талаптарға сәйкес реттеуге болады. | |
Ерітілген дренаж құбырларының жылытқыштарысуық бөлмелерде орнатылған еріту тоңазытқыш жабдықтарынан суды ағызу үшін құбырлардың ішіне төсеуге арналған. Олар тек еріту циклдары кезінде ғана жұмыс істейді.
Пайдаларыдренаж желісінің жылытқышыжоғары жылу тиімділігі, төмен энергия тұтынуы, құрылыс пен орнатудың қарапайымдылығы, дизайнның қарапайымдылығы, ластанудың болмауы, қызмет ету мерзімінің ұзаруы және т.б. кіреді. Жылытудың, оқшаулаудың немесе мұздатуға қарсы жүйенің әдеттегі жұмыс талаптарын қанағаттандыру үшін ол жылуды бақылау ортасы арқылы белгілі бір мөлшерде тарату және жылу бақылау құбырының жоғалуын тікелей немесе жанама жылу алмасу арқылы толықтыру арқылы жұмыс істейді.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













