| Өнім атауы | Дренаж құбырының жылытқыш кабелі |
| Материал | Силикон резеңке |
| Өлшемі | 5*7 мм |
| Жылыту ұзындығы | 0,5M-20M |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Дренаж құбырының жылытқышы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Қолдануға арналған ескертпе 1. Дренаж құбырының жылытқышытікелей суда немесе ауада қыздыруға болады. Бірақ қыздыра бастағанда, ол аздап резеңке тәрізді болады, алдымен аздап, содан кейін жоғалады. 2,Дренаж құбырының жылытқыш кабеліөзі тұрақты температурада, термостат қажет емес, тікелей қыздыруға болады, су, ауа өнімнің қызмет ету мерзіміне әсер етпейді. Температураның жоғарғы шегіДренаж желісінің жылытқышышамамен 80℃ құрайды, бұл құбырға зақым келтірмейді. Егер 80℃ температурасы тым жоғары болса, температура қосқышын бірге пайдалануға болады. | |
Дренаж құбырының жылытқыш кабелікеңінен қолданылып келе жатқан тиімді құбыр оқшаулау және мұздатуға қарсы схема болып табылады. Температура градиентіДренажды жылытқышкішкентай, термиялық тұрақтылық уақыты ұзақ және ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды, ал қажетті жылу (электр қуаты) электрлік жылытуға қарағанда әлдеқайда төмен.
Дренаж желісінің жылытқышыжоғары жылу тиімділігі, энергия үнемдеу, қарапайым дизайн, ыңғайлы құрылыс және орнату, ластанудың болмауы, ұзақ қызмет ету мерзімі және т.б. артықшылықтарына ие. Оның жұмыс принципі - жылу бақылау ортасы арқылы белгілі бір мөлшерде жылуды тарату және жылыту, оқшаулау немесе мұздатуға қарсы қалыпты жұмыс талаптарын қанағаттандыру үшін тікелей немесе жанама жылу алмасу арқылы жылу бақылау құбырының жоғалуын толықтыру.
Желдеткіштің жел қалақшалары салқындатқыш біраз уақыт жұмыс істегеннен кейін қатып қалады, сондықтан еріген су қоймадан дренаж құбыры арқылы шығуы үшін оларды еріту керек. Судың бір бөлігі тоңазытқышта орналасқандықтан, дренаж процесінде дренаж құбырының ішінде жиі қатып қалады. Дренаж құбырына жылыту сымын орнатып, аяз кеткен кезде судың бірқалыпты шығуын қамтамасыз ету үшін оны қыздыру - бұл мәселенің алдын алудың екі жолы.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













