Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Дренаж құбырының жылыту белдігі |
| Материал | Силикон резеңке |
| Өлшемі | 5*7 мм |
| Жылыту ұзындығы | 0,5M-20M |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Дренаж құбырының жылытқышы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Күшідренаж құбырының жылыту белдігі40 Вт/М болса, біз 20 Вт/М, 50 Вт/М және т.б. сияқты басқа қуаттарды да жасай аламыз. Ал ұзындығыдренаж құбырының жылытқышы0,5M, 1M, 2M, 3M, 4M және т.б. болуы мүмкін. Ең ұзынын 20M жасауға болады. Пакетдренаж желісінің жылытқышыбір жылытқыш және бір трансплантациялық қапшық, әрбір ұзындық үшін 500 данадан астам тізімдегі арнайы қапшық саны. | |
Өнім конфигурациясы
Су өткізбейтін құбыр жылыту белдігінің су өткізбейтін өнімділігі жақсы, дымқыл, жарылмайтын газ алаңдарындағы өнеркәсіптік жабдықтар немесе зертханалық құбырлар, резервуарлар мен резервуарларды жылыту, жылыту және оқшаулау үшін қолданылуы мүмкін, қыздырылатын бөліктің бетіне тікелей оралуы мүмкін, орнату оңай, қауіпсіз және сенімді. Суық аймақтарға жарамды, құбырлар мен күн энергиясымен жұмыс істейтін арнайы силикон резеңке электр жылыту белдігінің негізгі функциясы ыстық су құбырларын оқшаулау, еріту, қар мен мұзды еріту болып табылады. Ол жоғары температураға төзімділік, жоғары суыққа төзімділік және қартаюға төзімділік сипаттамаларына ие.
Өнімнің ерекшеліктері
Құбыр жылыту белдігі - жоғары қуат тығыздығы бар ерекше жұмсақ бекітілген ұзындықтағы жылыту белдігі, сондықтан оны жалпы тұрақты қуат белдігінің жылу бақылауы мен оқшаулауы үшін пайдаланумен қатар, кейбір жағдайларда жылытуды қажет ететін жерлерде де пайдалануға болады.
Дренаж құбырының жылыту белдігін пайдалану бойынша сақтық шаралары
(1) Орнату кезінде құбырдың электрлік жылыту белдігінің силикон резеңке жазық жағы орташа құбыр мен резервуардың бетіне жақын болуы керек және алюминий таспамен бекітілуі керек.
(2) Жылу шығынын азайту үшін оқшаулағыш қабатын құбырдың электрлік жылыту белдеуінен тыс жерде сынау керек.
(3) Қызып кетуден зақымдануды болдырмау үшін дренаждық құбырдың жылыту белдігін қабаттасуға және орап орнатуға қатаң тыйым салынады.
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














