Майды терең қуырғыш түтікшелі қыздыру элементі заманауи қазандықтарда немесе пеш жабдықтарында ажырамас негізгі компонент болып табылады. Майды терең қуырғыш қыздыру элементінің негізгі функциясы электр энергиясын жылу энергиясына тиімді түрлендіру, осылайша май температурасын дәл бақылауға қол жеткізу болып табылады. Барлық терең қуыру жабдықтарының негізгі компоненттерінің бірі ретінде қыздыру элементінің маңыздылығы айқын. Электрлік түтікшелі қыздыру элементі май температурасының қажетті пісіру температурасына тұрақты түрде жете алатынын тікелей анықтайды және осылайша тағамның дәміне, түсіне және жалпы сапасына айтарлықтай әсер етеді.
Майлы терең қуырғыш қыздыру элементінің негізгі міндеті - май табағына тұрақты жылу көзін қамтамасыз ету, май температурасының біркелкі көтерілуін және тиісті диапазонда қалуын қамтамасыз ету. Бұл процесс май сапасының нашарлауына немесе тым жоғары температураға байланысты тағамның күйіп кетуіне жол бермеу үшін, сондай-ақ қуырудың негізгі талаптарын қанағаттандыру үшін тым төмен температурадан аулақ болу үшін өте дәл температураны бақылау технологиясын қажет етеді. Мысалы, жоғары температура жағдайында, егер май температурасы түтін температурасынан үнемі асып кетсе, бұл тек пісіру кезіндегі түтіннің пайда болуына ғана емес, сонымен қатар майда химиялық өзгерістерге әкеліп, зиянды заттардың пайда болуына және денсаулыққа әсер етуі мүмкін. Төмен температура жағдайында қуырылған тағамдар тым көп майды сіңіріп, майлы және қытырлақ емес құрылымға әкелуі мүмкін.
| Өнім атауы | Электрлік коммерциялық терең май қуырғышқа батырылатын түтікшелі қыздырғыш элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | Теңшелген |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Қуырғыш қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Терминал | Теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| JINGWEI жылытқышы - кәсіби майлы терең қуырғыш қыздыру элементтерін өндіруші, бізде электрлік жылыту түтігінде 25 жылдан астам уақыт бойы тапсырыс бойынша жұмыс істеп келеміз.Қуырғыштың қыздыру элементінің қуатын да талаптарға сәйкес реттеуге болады. Түтік басы үшін біз әдетте фланецті, фланецті материалды пайдаланамыз, бізде тот баспайтын болат немесе мыс бар. | |
1. Жылдам қыздыру жылдамдығы және температураның тез көтерілуі:Терең қуырғыштың қыздыру түтігі майды тікелей қыздырады, бұл май температурасын тез арттырып, пісіру уақытын қысқартады
2. Жылу берудің жоғары тиімділігі:Үлкен жанасу аймағымен ол жылуды майға тез бере алады
3. Ұзақ қызмет ету мерзімі:Жоғары сапалы майлы терең қуырғыш қыздыру элементтері ұзақ қызмет ету мерзіміне ие және ұзақ уақыт пайдалануға болады
4. Жоғары қуат:Май қуырғыштың терең қыздыру түтігі салыстырмалы түрде жоғары қуатқа ие, бұл тез қуыруға деген сұранысты қанағаттандыра алады
5. Орынды үнемдеу:Май қуырғыштың қыздыру түтігі салыстырмалы түрде ықшам, бұл фритюрдің ішкі кеңістігін үнемдеуге мүмкіндік береді
6. Тазалау оңай:Көптеген модельдер тазалау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін оңай алынатын компоненттермен жабдықталған.
*** Қуырылған тауық еті, гамбургер мейрамханалары (мысалы, KFC, McDonald's) жоғары қуатты коммерциялық қуырғыштарды пайдаланады (қуаты 3-10 кВт), жылыту құбырлары жоғары температураға төзімді, коррозияға төзімді болуы керек (тот баспайтын болат).
*** Үздіксіз жұмыс істеу үшін жылдам қыздыру және жылыту түтігінің берік тұрақтылығы қажет.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















