| Өнім атауы | Электрлік гриль пешінің қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Пештің қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Theпештің қыздыру элементімикротолқынды пеште, пеште, электр грильде қолданылады. Пеш қыздырғышының пішінін тапсырыс берушінің сызбалары немесе үлгілері бойынша реттеуге болады. Түтіктің диаметрін 6,5 мм, 8,0 мм немесе 10,7 мм етіп таңдауға болады. JINGWEI HEATER - кәсіби жылыту түтік зауыты, кернеуі мен қуатыпештің қыздыру элементіқажетінше теңшеуге болады. Ал пештің қыздыру элементінің түтігін күйдіруге болады, күйдіргеннен кейін түтіктің түсі қою жасыл болады. Бізде терминал модельдерінің көптеген түрлері бар, егер сізге терминалды қосу қажет болса, алдымен бізге модель нөмірін жіберуіңіз керек. | |
Theпештің қыздыру түтігіқұрғақ жанатын қыздыру түтіктерінің біріне жатады, ал құрғақ жанатын электрлік қыздыру түтігі ауада ашық және құрғақ күйген электрлік қыздыру түтігін білдіреді. Ішкі жағыпештің қыздыру элементіқыздыру сымы болып табылады, ал ортасы модификацияланған MgO ұнтағымен оқшауланған және мәжбүрлі конвекция арқылы қыздырылады. Пеш қыздырғыш түтігінің сыртқы беті жасыл өңдеуден кейін қою жасыл тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан біз пештегі қыздырғыш түтігінің лас немесе сұр емес, қою жасыл екенін жиі көреміз.
Пештің қыздыру түтігіжиі қолданылатын U, W немесе түзу өзек тәрізді электрлік қыздыру түтігі, никель-хром қорытпасынан жасалған қыздыру сымынан, тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан және модификацияланған жоғары температуралы магний ұнтағынан жасалған, жоғары термиялық тиімділікке, ұзақ қызмет ету мерзіміне, оңай орнатуға, жақсы механикалық беріктікке және басқа да артықшылықтарға ие. Оның пішінін, кернеуін және қуатын тұтынушының қажеттіліктеріне сәйкес реттеуге болады.
1. Қысымға, коррозияға және жоғары температураға төзімділік
2. Тот баспайтын болаттан жасалған берік дәнекерлеу процесі, тамаша материал, ұзақ қызмет ету мерзімі.
3. Жоғары тығыздықтағы орталықтандырылған, ықшам құрылым, жақсы тұрақтылық.
4. Тапсырыс берушінің талаптары мен сызбаларына сәйкес реттелуі мүмкін.
5. Әдетте гриль пешінің қыздыру элементі пештің ылғалды өңдеуіне қолданылады, түсі бежевый, жоғары температурада күйдіруге болады, электрлік қыздыру түтігінің беткі түсі қара немесе қою жасыл.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














