| Өнім атауы | Электрлік инфрақызыл керамикалық жылытқыш плитасы |
| Материал | Керамика |
| Вольтаж | 12V-480V, теңшеуге болады |
| Ватт | 125-1500 Вт немесе теңшелген |
| Пішін | Жалпақ/Иілген/Шамды |
| Төзімді сым элементі | Ni-Cr немесе FeCr |
| Пайдалы толқын диапазоны | 2-ден 10 мкм-ге дейін |
| Орташа пайдалану мерзімі | Жағдайға байланысты 20 000 сағатқа дейін |
| Ішкі термопара | K немесе J түрі |
| Қолдану | Инфрақызыл керамикалық жылытқыш |
| Суық аймақтар | Ұзындығы мен диаметріне байланысты 5-25 мм |
| Ұсынылатын сәулелену қашықтығы | 100 мм-ден 200 мм-ге дейін |
| Пакет | бір қорапшасы бар бір жылытқыш |
| Түс | қара, ақ, сары |
| Инфрақызыл керамикалық жылытқыштың стандартты өлшемі 1. 60*60 мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120 мм * 120 мм5. 122 мм*122 мм6. 240 мм * 60 мм 7. 245 мм*60 мм K немесе J типті термопарамен | |
Керамикалық инфрақызыл жылытқыштар тиісті керамикалық материалдарға толығымен енгізілген резистивті жылу өткізгіштерден тұрады. Ол керамикаға толығымен енгізілгендіктен, жылу өткізгіш шығаратын энергия оны қоршаған материалға берілуі мүмкін, бұл жылу өткізгіштің қызып кетуіне жол бермейді және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Жылу өткізгішті енгізу үшін қолданылатын материал оқшауланған болуы және инфрақызыл сәулеленудің белгіленген диапазонында жақсы сіңірілуі және радиоактивтілігі болуы керек. Бұл талапты қанағаттандыру үшін керамикалық инфрақызыл жылытқыштарды әртүрлі геометриялық пішіндерде жасауға болады.
Керамикалық инфрақызыл жылытқыш төсемінің негізгі корпусы керамикалық болып табылады, ол бетінің бір бөлігін сәулелену беті ретінде пайдаланады және қыздыру катушкасын біріктіреді. Керамикалық инфрақызыл жылытқыштар үшін термопараны жылу өткізгіштің жанына бекітуге болады.
1. Инфрақызыл керамикалық жылытқыш плитасы су өткізбейтін құрылым емес, сондықтан ағып кетудің алдын алу үшін сақтау және орнату кезінде маймен, сумен және пластик бөлшектерімен жанаспаңыз.
2. Орнатпас бұрын, орнату орны электрлік инфрақызыл керамикалық жылытқыштың сипаттамаларына сәйкес келетінін және пайдалану кернеуінің сәйкес келетінін тексеріңіз.
3. Орнату кезінде инфрақызыл керамикалық жылытқыш қыздырылатын корпусқа тығыз орнатылуы керек, ал қыздырылатын корпустың беті тегіс және толық, біркелкі емес болуы керек.
4. Инфрақызыл керамикалық қыздырғыш төсенішін пайдаланған кездеКерамикалық плиткалардың сынуына әкелетін қатты соққылардан немесе қатты заттармен соқтығысудан аулақ болыңыз, ашық қорытпаға төзімді сымның жұмыс мерзіміне әсер етуі мүмкін.
5. Егер инфрақызыл керамикалық қыздырғыш пластинасын қолданғаннан кейін бетінде күйген қара түс пайда болса, бұл қыздырылған корпустың жылуы мен жылу таралуы теңгерімсіз екенін және күйіп кетпес үшін уақытында реттеу қажет екенін білдіреді.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












