| Өнім атауы | Электр пешінің қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | теңшелген |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Пештің қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Theэлектр пешінің қыздыру элементі6,5 мм немесе 8,0 мм түтік диаметрін таңдауға болады, өлшемі мен пішінін талаптарға сәйкес реттеуге болады. Түтік диаметрі - тот баспайтын болат 304, басқа түтік материалын реттеуге болады. | |
Тот баспайтын болатпештің қыздыру элементіекі басты цилиндрлік электрлік қыздыру элементтері болып табылады. Тот баспайтын болаттан жасалған қабықпен қорғалған. Негізінен қос басты қыздырғыш қатты заттарды, мысалы, инжекциялық престерді, қыздыру пластиналарын немесе әртүрлі құралдарды қыздыру үшін қолданылады, қос басты қыздырғышты белгілі бір жағдайларда газдарды сумен қыздыру үшін де пайдалануға болады. Технологияны таңдау қажетті техникалық сипаттамаларға және қолдануға байланысты болады. Егер сіз қандай өнімді іздеп жатқаныңызды нақты білмесеңіз, біз сізге қажеттіліктеріңізге ең жақсы шешім ұсынамыз.
1. Ұзақ өмір
2. Тез қыздырыңыз
3. Қауіпсіздік және қоршаған ортаны қорғау
4. Орнату оңай.
5. Төмен құны, ұзақ қызмет ету мерзімі, жоғары тиімділік.
6. Пішіні, беті, сипаттамалары және т.б. сияқты теңшеуге болады.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














