Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Электр пешінің түтікшелі қыздырғыш элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Пештің қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Theпештің қыздыру элементімикротолқынды пеште, пеште, электр грильде қолданылады. Пеш қыздырғышының пішінін тапсырыс берушінің сызбалары немесе үлгілері бойынша реттеуге болады. Түтіктің диаметрін 6,5 мм, 8,0 мм немесе 10,7 мм етіп таңдауға болады. JINGWEI HEATER - кәсіби жылыту түтік зауыты, кернеуі мен қуатыпештің қыздыру элементіқажетінше теңшеуге болады. Ал пештің қыздыру элементінің түтігін күйдіруге болады, күйдіргеннен кейін түтіктің түсі қою жасыл болады. Бізде терминал модельдерінің көптеген түрлері бар, егер сізге терминалды қосу қажет болса, алдымен бізге модель нөмірін жіберуіңіз керек. | |
Өнім конфигурациясы
Электр пешінің қыздыру элементі - электр қабырға пешінің маңызды құрамдас бөлігі, ол тамақ пісіру және пісіру үшін қажетті жылуды шығарады. Ол әртүрлі пісіру тапсырмалары үшін пеш қуысының ішіндегі температураны қажетті деңгейге дейін көтеруге жауапты. Қабырға пештерінде әдетте жылудың біркелкі таралуын қамтамасыз ету және әртүрлі пісіру әдістері үшін жан-жақтылықты қамтамасыз ету үшін стратегиялық түрде орналастырылған бірнеше қыздыру элементтері болады.
Өнімнің ерекшеліктері
1. Жылудың біркелкі таралуы
Жақсы жасалған қыздыру элементі жылудың пеш қуысына біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Бұл ыстық нүктелердің алдын алуға көмектеседі және пісіру мен пісірудің тұрақты нәтижелерін қамтамасыз етеді.
2. Температураны бақылау
Қазіргі заманғы қабырғаға ілінген пештер көбінесе әртүрлі пісіру тапсырмалары үшін дәл температураны орнатуға мүмкіндік беретін кеңейтілген температураны бақылау мүмкіндіктерімен жабдықталған. Қыздыру элементінің тиімділігі температураны дәл ұстап тұруға ықпал етеді.
3. Жылдам алдын ала қыздыру
Қуатты және тиімді қыздыру элементі алдын ала қыздыру уақытын тездетуге әкелуі мүмкін. Бұл әсіресе асығыс болған кезде немесе жалпы пісіру уақытын қысқартқыңыз келгенде ыңғайлы.
4. Әмбебаптылық
Қабырғаға ілінген пештерде жоғарғы және төменгі элементтерді қоса алғанда, бірнеше қыздыру элементтері, сондай-ақ конвекциялық желдеткіштер болуы мүмкін. Бұл әмбебаптық дәстүрлі пісіру, конвекциялық пісіру, грильдеу және т.б. сияқты әртүрлі рецепттер үшін тиісті пісіру әдісін таңдауға мүмкіндік береді.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














