| Өнім атауы | Электрлік түтікшелі терең май қуырғыш қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | Теңшелген |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Қуырғыш қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Терминал | Теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| JINGWEI жылытқышы - кәсіби фритюр қыздырғыш түтік өндірушісі, бізде 25 жылдан астам уақыт бойы тапсырыс бойынша электрлік жылыту түтігі бар.Күшітерең май қуырғыш қыздыру элементісонымен қатар талаптарға сәйкес реттелуі мүмкін. Түтік басын біз әдетте фланецті, фланецті материалды пайдаланамыз, бізде тот баспайтын болат немесе мыс бар. | |
Theфритюр қыздырғыш түтігі- терең қуырғыштарда қолдануға арналған қыздыру элементі, тағамды пісіру кезінде біркелкі жылу әсеріне ұшыратуды қамтамасыз ету үшін, осылайша дәмі мен қоректік құндылығын сақтау үшін тез және біркелкі қыздыруды қамтамасыз етуге арналған. Міне, сипаттамаларымай фритюрінің қыздыру элементі:
1. Тиімді жылыту:қуырғыштың қыздыру түтігітиімді электрлік қыздыруды түрлендіру технологиясын қолданады, тұрақты жылу шығаруды қамтамасыз ету үшін қысқа мерзімде тез қыздыруға болады.
2. Біркелкі қыздыру:қуыру процесінде тағамның біркелкі қызуын қамтамасыз ету, жергілікті қызып кетуден немесе суық жерлерден аулақ болу үшін оңтайландырылған жылу тарату жүйесімен жасалған.
3. Беріктігі:жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, ұзақ мерзімді тұрақтылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін жақсы коррозияға және жоғары температураға төзімділікке ие.
4. Оңай орнату және техникалық қызмет көрсету:құбырлы май қуырғыш қыздырғыш элементіДизайн қарапайым, орнату және ауыстыру оңай, жақсы күтімге ие, техникалық қызмет көрсету шығындары мен уақытын азайтады.
1. Коммерциялық ас үйлер мен үй ас үйлерін қоса алғанда, барлық түрдегі фритюр жабдықтарында кеңінен қолданылады.
2. Рапс майы, жержаңғақ майы және т.б. сияқты барлық тағамдық майды қыздыруға жарамды.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













