Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Күріш буландырғышқа арналған электрлік түтікшелі қыздырғыш элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Батыру қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| TheКүріш буландырғышқа арналған U пішінді қыздыру түтігіматериалымызда тот баспайтын болат 201 және тот баспайтын болат 304 бар.Электрлік түтікшелі қыздырғыш қыздыру элементікүріш буландырғыш, қыздырғыш, ыстық витрина және т.б. сияқты коммерциялық ас үй ыдыстары үшін қолданылады. U-тәрізді қыздыру түтігінің өлшемін тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес реттеуге болады. Түтік диаметрін 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. таңдауға болады. | |
Өнім конфигурациясы
Theкүріш бумен пісіру шкафының жылыту түтігікүрішті бумен пісіру шкафы үшін арнайы қолданылатын электрлік қыздыру элементінің бір түрі, ол жоғары тиімділік, беріктік, қауіпсіздік және т.б. сипаттамаларға ие.
Theкүріш буландырғыштың электрлік жылыту құбырынегізінен тот баспайтын болат құбырдан (304 немесе 201), жоғары температураға төзімді сымнан және кристалды магний оксиді ұнтағынан тұрады. Бұл электрлік қыздыру түтіктері әдетте жоғары сапалы импортталған тот баспайтын болат құбырлардан, жоғары температуралы магний оксиді ұнтағынан және жоғары сапалы электрлік қыздыру сымдарынан жасалады, бұл олардың тамаша жалпы өнімділігін және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Тот баспайтын болат құбырда жоғары температураға төзімді сымдары спираль түрінде біркелкі таралған. Бос орын жақсы жылу өткізгіштігі мен оқшаулау қасиеттері бар кристалды магний оксиді ұнтағымен толтырылған. Құрылым жылу тиімділігін арттырып қана қоймай, сонымен қатар қыздырудың біркелкілігін қамтамасыз етеді. Ток кедергі сымынан өткен кезде, металл түтіктің бетіне магний оксиді ұнтағы арқылы таралатын жылу ақырында қыздыру мақсатында қыздырылған бөлікке немесе ауаға беріледі.
Өнім түрі
Күріш буландырғыштың қыздыру түтігі күріш буландырғыштың маңызды бөлігі болып табылады және оның түрлері негізінен келесідей:
1. U-тәрізді қыздыру түтігі: U-тәрізді қыздыру түтігі үлкен күріш буландырғышқа жарамды, оның қыздыру әсері тұрақты, қыздыру жылдамдығы жылдам.
2. Сызықтық қыздыру түтігі: сызықтық қыздыру түтігі шағын күріш буландырғышқа жарамды, оның қуаты аз, қыздыру аймағы кішкентай, шағын көлемде пайдалануға жарамды.
3. Кәдімгі электрлік жылу құбыры: кәдімгі электрлік жылу құбыры орташа өлшемді күріш буландырғышқа жарамды, оның қуаты үлкен, қыздыру жылдамдығы жоғары және қызмет ету мерзімі ұзақ.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














