| Өнім атауы | Электрлік құбырлы суға батырылатын жылытқыш |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Батыру қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| TheТүтікшелі суға батырылатын жылытқышБізде тот баспайтын болат 201 және тот баспайтын болат 304 бар, фланецтің өлшемі DN40 және DN50, қуат пен түтіктің ұзындығын талаптарға сәйкес реттеуге болады. | |
Theбатырмалы қыздыру түтігітот баспайтын болаттан жасалған түтікке электрлік қыздыру сымы толтырылған, ал бос бөлігі жақсы жылу өткізгіштігі мен оқшаулауы бар магний оксиді ұнтағымен толтырылған, содан кейін түтік пайдаланушы талап ететін әртүрлі пішіндерден жасалған. Оның құрылымы қарапайым, жылу тиімділігі жоғары, механикалық беріктігі жақсы және қатал ортаға жақсы бейімделуі бар.электрлік жылыту түтігіәртүрлі сұйықтықтарды қыздыру үшін пайдаланылуы мүмкін, ауаны, майды, суды және т.б. қыздыруға жарамды. Ол жоғары жылу тиімділігі, ұзақ қызмет ету мерзімі, жоғары механикалық беріктігі, оңай орнату, қауіпсіздік және сенімділік сипаттамаларына ие.
Theқұбырлы қыздыру элементібөлуге болады: түзу бір ұшты қыздыру түтігі, түзу екі ұшты қыздыру түтігі, U-тәрізді қыздыру түтігі, W-тәрізді қыздыру түтігі, арнайы пішінді қыздыру түтігі, спиральды қыздыру түтігі және тағы басқалар. Теңшеуге болады!
Электрлік батырмалы қыздыру түтігіэлектр энергиясын жылу энергиясына айналдыратын арнайы электрлік компонент. Арзан бағасы, пайдалану оңайлығы, орнату оңайлығы және ластанудың болмауына байланысты ол әртүрлі жылыту жағдайларында кеңінен қолданылады.
1. Электрлік жылу құбыры өлшемі бойынша кіші және қуаты бойынша үлкен: жылытқыш негізінен кластерлік құбырлы электрлік қыздыру элементтерін пайдаланады.
2. Жылдам термиялық жауап, жоғары температураны бақылау дәлдігі, жоғары кешенді термиялық тиімділік.
3. Жоғары қыздыру температурасы: жылытқыш конструкциясының максималды жұмыс температурасы 850℃ жетуі мүмкін, орташа шығыс температурасы орташа және температураны бақылау дәлдігі жоғары.
4. Кең пайдалану шектеулері, қатаң сәйкестік: жылытқышты жарылысқа төзімді немесе танымал орындарда пайдалануға болады, жарылысқа төзімділік деңгейі dIB және C дейін, қысымы 20 МПа дейін,
5. Ұзақ қызмет ету мерзімі және жоғары сенімділік: жылытқыш ерекше электрлік жылыту деректерінен жасалған, конструкциялық сыртқы түрі қуат жүктемесі төмен және бірнеше рет техникалық қызмет көрсетуді пайдаланады, сондықтан электрлік жылытқыштың қауіпсіздігі мен қызмет ету мерзімі айтарлықтай артады.
6. Толығымен белсенді басқару болуы мүмкін: жылытқыш тізбегінің дизайнының талаптарына сәйкес, белсенді басқарудың шығыс температурасын, метеорды, қысымды және басқа параметрлерін аяқтауға көмектеседі және компьютермен желіге қосыла алады. Энергияны үнемдеудің нәтижесі айқын, және электр энергиясынан пайда болатын жылудың шамамен 100%-ы жылыту ортасына беріледі.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













