Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Буландырғыш жібіту қыздырғышының түтігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Жібіту қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 700-1000 мм (тапсырыс бойынша) |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| Буландырғыш еріту қыздырғышының түтігі ауа салқындатқышын еріту үшін қолданылады, сурет пішініеріту қыздыру түтігіAA типті (қос түзу түтік), түтік ұзындығы сіздің ауа салқындатқышыңыздың өлшеміне сәйкес келеді, біздің толық еріту қыздырғышымызды қажетінше реттеуге болады. Буландырғыш еріту қыздырғыш түтігінің диаметрі 6,5 мм немесе 8,0 мм болуы мүмкін, қорғасын сым бөлігі бар түтік резеңке баспен тығыздалады. Пішінін U және L пішіндерінде де жасауға болады. Еріту қыздыру түтігінің қуаты метріне 300-400 Вт құрайды. | |
Өнім конфигурациясы
Буландырғыш катушкада мұз бен қырау жиналуын болдырмау үшін еріту қыздырғышы мұздатқыштар мен тоңазытқыштардың маңызды бөлігі болып табылады. Жиналған мұзды еріту үшін ол катушкаға бағытталған бақыланатын жылу өндіру арқылы жұмыс істейді. Еріту циклінің бөлігі ретінде бұл балқыту процесі құрылғының тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Әдетте жоғары кедергілі сымнан жасалған бұл жылытқыштар мұздатқыш немесе тоңазытқыш бөлімдеріне стратегиялық түрде орналастырылады. Еріту қыздырғышы аязсыз ортаны сақтау үшін таймер немесе термостат арқылы мезгіл-мезгіл іске қосылады, бұл құрылғының оңтайлы жұмыс істеуіне және тағам қалдықтарының қажетті температурада сақталуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Ауа салқындатқыш моделіне арналған еріту қыздырғышы
Өнімді қолдану
Буландырғыш еріту қыздырғышының тиімді еріту қабілеті оны тоңазытқыштарда, тоңазытқыштарда, кондиционерлерде және басқа да тұрмыстық техникада кеңінен қолдануға мүмкіндік береді. Сонымен қатар, еріту қыздыру түтігі сұйықтық деңгейінің датчиктері, жылытқыштар, таймерлер және басқа да құралдар саласында қолданылады және оның тұрақты және сенімді жұмысы салада кеңінен танылды.
Тұрмыстық техника саласында тоңазытқышқа арналған еріту қыздырғыш түтігі жылдар бойы әзірленгеннен кейін жоғары тиімділік, интеллект және энергия үнемдеу талаптарына жетті. Еріту тиімділігімен қатар, ол өзін-өзі қорғау функциясына және интеллектуалды реттеу функциясына ие, бұл температура, ылғалдылық және басқа да деректерге сәйкес автоматты басқару мен реттеуді жүзеге асыра алады және энергия тиімділігін арттырады.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














