Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Тостер пешінің қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм, 10,7 мм және т.б. |
| Пішін | түзу, U пішінді, W пішінді және т.б. |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Пештің қыздыру элементі |
| Түтік ұзындығы | 300-7500 мм |
| Пішін | теңшелген |
| Мақұлдау | CE/ CQC |
| Терминал түрі | Теңшелген |
| TheТостер пешінің қыздыру элементімикротолқынды пеште, пеште, электр грильде қолданылады. Пеш қыздырғышының пішінін тапсырыс берушінің сызбалары немесе үлгілері бойынша реттеуге болады. Түтіктің диаметрін 6,5 мм, 8,0 мм немесе 10,7 мм етіп таңдауға болады. JINGWEI HEATER - кәсіби жылыту түтік зауыты, кернеуі мен қуатыпештің қыздыру элементіқажетінше реттеуге болады. Ал пештің қыздыру элементінің түтігін күйдіруге болады, күйдіргеннен кейін түтіктің түсі қою жасыл болады. | |
Өнім конфигурациясы
Theпештің қыздыру түтігіқұрғақ жанатын қыздыру түтіктерінің біріне жатады, ал құрғақ жанатын электрлік қыздыру түтігі ауада ашық және құрғақ күйген электрлік қыздыру түтігін білдіреді. Ішкі жағыпештің қыздыру элементіқыздыру сымы болып табылады, ал ортасы модификацияланған MgO ұнтағымен оқшауланған және мәжбүрлі конвекция арқылы қыздырылады. Пеш қыздырғыш түтігінің сыртқы беті жасыл өңдеуден кейін қою жасыл тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан біз пештегі қыздырғыш түтігінің лас немесе сұр емес, қою жасыл екенін жиі көреміз.
Пештің қыздыру түтігіжиі қолданылатын U, W немесе түзу өзек тәрізді электрлік қыздыру түтігі, никель-хром қорытпасынан жасалған қыздыру сымынан, тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан және модификацияланған жоғары температуралы магний ұнтағынан жасалған, жоғары термиялық тиімділікке, ұзақ қызмет ету мерзіміне, оңай орнатуға, жақсы механикалық беріктікке және басқа да артықшылықтарға ие. Оның пішінін, кернеуін және қуатын тұтынушының қажеттіліктеріне сәйкес реттеуге болады.
Өнімнің ерекшеліктері
1. Қысымға, коррозияға және жоғары температураға төзімділік
2. Тот баспайтын болаттан жасалған берік дәнекерлеу процесі, тамаша материал, ұзақ қызмет ету мерзімі.
3. Жоғары тығыздықтағы орталықтандырылған, ықшам құрылым, жақсы тұрақтылық.
4. Тапсырыс берушінің талаптары мен сызбаларына сәйкес реттелуі мүмкін.
5. Әдетте гриль пешінің қыздыру элементі пештің ылғалды өңдеуіне қолданылады, түсі бежевый, жоғары температурада күйдіруге болады, электрлік қыздыру түтігінің беткі түсі қара немесе қою жасыл.
JINGWEI шеберханасы
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














