Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Ашыту кезіндегі үйдегі қайнатуды жылыту белдігі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Қуат | 20-25 Вт |
| Вольтаж | 110-230 В |
| Материал | силикон резеңке |
| Белдіктің ені | 14 мм және 20 мм |
| Белдіктің ұзындығы | 900 мм |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | үйдегі сыра қайнату қыздырғышы |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1900 мм |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Мақұлдау | CE |
| Штепсель | АҚШ, Еуро, Ұлыбритания, Австралия және т.б. |
| Theүйде қайнатылған сусынды жылыту белдігіені 14 мм және 20 мм, белдіктің ұзындығы 900 мм, электр желісінің ұзындығы 1900 мм. Ашаны АҚШ, Ұлыбритания, Еуропа, Австралия және т.б. таңдауға болады. Theүйдегі сыра жылытқыш белдігікүңгірттеу немесе температура реттегішін қосуға болады, пайдалану кезінде температура жолағы да қосылады. | |
Өнім конфигурациясы
Theашыту қайнатпасын жылыту белдігіберіктігі мен икемділігімен танымал жоғары сапалы силикон резеңкеден жасалған; қайнату температурасын тиімді бақылау және басқару үшін мұны біздің дәл температуралық жапсырмаларымызбен біріктіріңіз; Температураны реттеу үшін термостатты пайдаланғаннан кейін қыздыру белдігі қыза береді;
Үйде қайнату қыздырғышыені 14 мм және 20 мм, әртүрлі сыра қайнату ыдыстарына жарамды; Сол сияқты, қыздыру белдігінің ұзындығы 900 мм, ал шнурының ұзындығы 1900 мм және 7-ден 8 галлонға дейінгі пластикалық ферментаторларға немесе 6 галлондық пластикалық ферментаторларға жарамды.
Үйде жасалған сыра қайнатуға арналған жылытқыштың қаптамасын мөлдір пакетке, басылған картон пакетке немесе қорапқа салуға болады. Басылған картон пакеттің (500 дана) және қораптың (500 дана) MOQ нөмірі бар, стандартты қаптамада бір жылытқыш және бір мөлдір полиэтилен пакет бар.
Өнімнің ерекшеліктері
Үйде сыра қайнату қыздырғыштары сыра, шарап, сидр немесе комбуча қайнатудың табысты болуы үшін өте маңызды тұрақты қайнату температурасын қамтамасыз етеді. Оны пайдалану оңай, оны розеткаға қосып, ашытқышты панельге орнатыңыз.
Сыра қайнату процесіндегі ең қиын факторлардың бірі - ашыту үшін тұрақты идеалды температураны ұстап тұру мүмкіндігі. Үйде қайнату үшін қыздыру белдігі сыра, шарап, сидр немесе комбуча қайнату процесінің сәтті болуы үшін маңызды болып табылатын тұрақты қайнату температурасын қамтамасыз етеді. Оны пайдалану оңай, оны розеткаға қосып, ашытқышты панельге орнатыңыз. Температураны соңғы бақылауға қол жеткізу үшін панельді ашалы термометр ұңғымасы және сандық температура реттегіші бар құрылғымен пайдаланыңыз.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














