Өнім параметрлері
| Өнім атауы | АҚШ ашасы бар ферменттеу үшін үй сырасын жылытуға арналған белдік |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Қуат | 20-25 Вт |
| Вольтаж | 110-230 В |
| Материал | силикон резеңке |
| Белдіктің ені | 14 мм және 20 мм |
| Белдіктің ұзындығы | 900 мм |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | үйдегі сыра қайнату қыздырғышы |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1900 мм |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Мақұлдау | CE |
| Штепсель | АҚШ, Еуро, Ұлыбритания, Австралия және т.б. |
| Theүйде қайнатылған сусынды жылыту белдігіені 14 мм және 20 мм, белдіктің ұзындығы 900 мм, электр желісінің ұзындығы 1900 мм. Ашаны АҚШ, Ұлыбритания, Еуропа, Австралия және т.б. таңдауға болады. Theүйдегі сыра жылытқыш белдігікүңгірттеу немесе температура реттегішін қосуға болады, пайдалану кезінде температура жолағы да қосылады. | |
Өнім конфигурациясы
Көпшілігіашыту сырасының жылытқыш белдіктеріішінде қыздыру элементі және жұмсақ қуат сымы бар резеңке жолақ қана. Белдік ашытқышты орап алады, ал арқан қатты тартылады, сондықтан ол ашытқышты сіз таңдаған биіктікте ұстайды (қазіргі уақытта көбірек). Көпшілігісыра қайнату жылу белдіктерішамамен 20-25 ватт жылу көзіне ие, сондықтан олар энергияны тиімді пайдаланады және көп жағдайда дәстүрлі қыздыру шамдарына қарағанда энергияны тиімдірек пайдаланады. Бұл сырадағы ашытқының шок кезінде ашытылуын болдырмау үшін төмен калория береді.
Температураның үлкен ауытқулары ашытқы үшін пайдалы емес және ашытқының қажетсіз дәм қосылыстарын шығаруына әкелуі мүмкін. Қыздыру алаңынан шығатын жұмсақ жылу сыраның температурасын біртіндеп көтереді және оны қоршаған орта температурасына байланысты көптеген эль немесе шараптарды ашыту үшін қажетті диапазонда ұстайды.
Өнімнің ерекшеліктері
Сыра, шарап, сидр немесе комбуча қайнатудың табыстылығы тұрақты қайнату температурасын ұстап тұруға байланысты, бұған үйдегі қайнату қыздырғыштары арқылы қол жеткізуге болады. Оны қосу және ашытқышты пайдалануды бастау үшін панельге қою жеткілікті.
Ашыту үшін мінсіз температураны тұрақты ұстау мүмкіндігі - сыра қайнатудың ең қиын аспектілерінің бірі. Сыра, шарап, сидр немесе комбуча қайнатудың табыстылығы тұрақты қайнату температурасын сақтауға байланысты, оны үйде қайнатуға арналған қыздыру белдігі қамтамасыз етеді. Оны қосу және ашытқышты пайдалануды бастау үшін панельге қою жеткілікті. Температураны соңғы бақылауға қол жеткізу үшін сандық температура реттегіші және ашалы термометрмен жабдықталған панельді пайдаланыңыз.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














