Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Фин түтікшелі ауа жылытқышы |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм және т.б. |
| Пішін | Түзу, U пішінді, W пішінді немесе теңшелген |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Қанатты қыздыру элементі |
| Терминал | Резеңке бас, фланец |
| Ұзындығы | Теңшелген |
| Мақұлдау | CE, CQC |
| Біз әдетте тік, U пішінді, W пішінді етіп жасаймыз, сонымен қатар қажет болған жағдайда кейбір арнайы пішіндерді де өзгерте аламыз. Көптеген тұтынушылар түтік басын фланец бойынша таңдайды, егер сіз қырлы қыздыру элементтерін құрылғының салқындатқышында немесе басқа еріту жабдықтарында пайдалансаңыз, мүмкін сіз бас тығыздағышты силикон резеңкеден таңдай аласыз, бұл тығыздау әдісі ең жақсы су өткізбейтін. | |
Өнім конфигурациясы
Фин түтікшелі ауа жылытқышыгаздан сұйықтыққа жылу алмастырғышта ең көп қолданылатын жылу алмасу жабдығы болып табылады. Ол жалпы тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру түтігіне қанаттарды қосу арқылы жылу беруді жақсарту мақсатына қол жеткізеді. Негізгі құбыр тот баспайтын болаттан жасалған түтік болуы мүмкін, ал қанаттарға тот баспайтын болаттан жасалған жолақтар да қолданылуы мүмкін.
Қанат түтікшелі жылытқыш механикалық ораманы қолданады, ал сәулеленетін қанат пен сәулеленетін құбыр арасындағы жанасу беті үлкен және тығыз, бұл жылу берудің жақсы және тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Ауа өткізгіштік кедергісі аз, бу немесе ыстық су болат құбыр арқылы ағады, ал жылу қанаттар арқылы өтетін ауаға болат құбырға мықтап оралған қанаттар арқылы беріледі, бұл ауаны жылыту және салқындату әсеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Пішінді таңдау
Өнімнің ерекшелігі
Фин түтікшелі ауа жылытқышы негізінен кептіру жүйесінде ауаны жылыту үшін қолданылады және ыстық ауа құрылғысындағы негізгі жабдық болып табылады. Радиаторда қолданылатын жылу ортасы бу немесе ыстық су немесе жылу тасымалдағыш май болуы мүмкін. Будың жұмыс қысымы әдетте 0,8 МПа-дан аспайды, ал ыстық ауаның температурасы 170°C-тан төмен.
1. Түтікшелі қанатшалы қыздыру элементтеріауа жылытқыштары, мысалы, ауа өткізгіш жылытқыштар, жылытқыштар, пеш, кептіргіш және т.б. үшін қолданылады.
2. Қалың қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған құбырлы қанатшалы қыздыру элементтері коррозиялық ауа ортасынан қорғайды.
3. Қолданбаға сәйкес өлшемін, қабық материалын, ваттты, кернеуді реттеңіз.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














