Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Қанатты құбырлы жылытқыш |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм, 8,0 мм және т.б. |
| Пішін | Түзу, U пішінді, W пішінді немесе теңшелген |
| Кедергі кернеуі | 2000 В/мин |
| Оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Қанатты қыздыру элементі |
| Терминал | Резеңке бас, фланец |
| Ұзындығы | Теңшелген |
| Мақұлдау | CE, CQC |
| Біз әдетте түзу, U пішінді, W пішінді етіп жасаймыз, сонымен қатар қажет болған жағдайда кейбір арнайы пішіндерді де өзгерте аламыз. Көптеген тұтынушылар фланец бойынша түтік басын таңдайды, егер сіз құрылғының салқындатқышында немесе басқа еріту жабдықтарында қырлы қыздыру элементтерін пайдалансаңыз, мүмкін сіз бас тығыздағышты силикон резеңкеден таңдай аласыз, бұл тығыздау әдісі ең жақсы су өткізбейтін. | |
Өнім конфигурациясы
Қанатты түтікшелі қыздырғыш элемент - бастапқы қыздырғыш элементтің бетіне оралған металл жылу қабылдағыш. Бұл кәдімгі элементтермен салыстырғанда жылу тарату аймағын екі-үш есеге арттырады; басқаша айтқанда, қанатты жылу қабылдағыш элементінің беттік қуат жүктемесі кәдімгі элементтерге қарағанда үш-төрт есе көп. Қанатты түтікшелі қыздырғыштың ұзындығы кішірейген сайын нақты жылу шығыны азаяды. Температураның тез көтерілуі, біркелкі жылу өндіру, жақсы жылу тарату өнімділігі, жоғары жылу тиімділігі, ұзақ қызмет ету мерзімі, жылыту құрылғысының шағын өлшемі және арзан құны бірдей қуат жағдайларындағы оның артықшылықтары болып табылады.
Пішінді таңдау
Өнімді қолдану
1. Қыздыру және кептіру процесі
Өнеркәсіптік пештер, кептіру туннельдері және термиялық өңдеу жабдықтары – қыздыру және кептіру операциялары үшін қанат тәрізді құбырлы жылытқыштарды пайдаланатын көптеген салалардың бірнешеуі ғана. Олар жоғары температураны тез және тиімді өндіруіне байланысты осы қолданбалар үшін өте қолайлы.
2. Химиялық заттар және өңдеу салалары
Сұйықтықтарды, газдарды және сақтау цистерналарын химиялық және өнеркәсіптік салаларда тот баспайтын болаттан жасалған қанатшалы қыздыру элементтері арқылы қыздырады. Олар сақтау цистерналарында, айдау мұнараларында және химиялық реакторларда жиі кездеседі. Бұл қанатшалы қыздырғыштардың дәл температураны бақылауы тамаша технологиялық жағдайлар мен жоғары сапалы өнімділікті қамтамасыз етеді.
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














