| Өнім атауы | Қанатты түтікшелі қыздыру элементі |
| Ылғалдылық күйінің оқшаулау кедергісі | ≥200MΩ |
| Ылғалды жылу сынағынан кейінгі оқшаулау кедергісі | ≥30MΩ |
| Ылғалдылық күйіндегі ағып кету тогы | ≤0,1 мА |
| Беттік жүктеме | ≤3,5 Вт/см2 |
| Түтік диаметрі | 6,5 мм 8,0 мм 10,7 мм |
| Материал | SUS304,310,312 |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Қанатты қыздыру элементі |
| Сахпе | Түзу, U пішінді, W пішінді немесе тапсырыс бойынша |
| Өлшемі | теңшелген |
| Мақұлдау | CQC/CE |
| Терминал | фланецпен немесе қорғасын сыммен |
| Қанатты түтік қыздыру элементінің сипаттамаларын тұтынушының талаптарына сәйкес реттеуге болады, өлшемі, пішіні, қуаты мен кернеуі сызба немесе үлгі немесе суреттер ретінде реттелуі мүмкін. Қанатты қыздыру түтігі орама тот баспайтын болаттан жасалған орама парағы бар түпнұсқа электрлік қыздыру түтігіне негізделген, бұл қыздыру кезінде қыздыру түтігінің жылу тарату функциясын арттырады, сондықтан қанатты түтік қыздыру элементінің қуаты дәстүрлі тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру түтігіне қарағанда жоғары. Қанатты жылытқыш түтік пішінін біз әдетте бір түзу, қос түзу, U пішінді, W пішінді жасаймыз, сонымен қатар біз кейбір арнайы пішіндерді жасай аламыз, және бұл пішінді өндіру немесе сұрау алдында бізге сызбаны жіберу керек. | |
Қанатты жылытқыш түтігі электрлік қыздыру сымын қажетті кедергіге сәйкес серіппе пішініне келтіріп, содан кейін оны түтіктің ішінде ортаңғы қалыпқа қою арқылы жасалады. Электрлік қыздыру сымы мен түтік қабырғасының арасындағы саңылау жоғары оқшаулағыш магний оксиді ұнтағымен толтырылады, содан кейін силикон гельімен тығыздалады. Электрлік қыздыру түтігі осылай жасалады. Төмен бағасы, пайдаланудың ыңғайлылығы және ластанудан қорғалғандығына байланысты ол көптеген жағдайларда кеңінен қолданылады.
1. Химиялық өнеркәсібінде химиялық материалдарды қыздыру, белгілі бір қысыммен ұнтақпен кептіру, химиялық процесс және ағынды кептіру қанатты электрлік қыздыру түтігі арқылы жүзеге асырылады.
2. көмірсутектерді қыздыру, оның ішінде мұнай шикі мұнайы, ауыр мұнай, отын мазуты, термиялық май, майлағыш май, парафин.
3. технологиялық су, қыздырылған бу, балқытылған тұз, азот (ауа) газы, су газы және қыздыруды қажет ететін басқа да сұйықтықтар.
4. Қанатты құбырлы жылытқыш жарылысқа төзімді озық құрылымды қабылдайтындықтан, жабдықты химиялық, әскери, мұнай, табиғи газ, теңіз платформаларында, кемелерде, тау-кен өндірісі аймақтарында және басқа да жарылысқа төзімді жерлерде кеңінен қолдануға болады.
Ол машина жасау, автомобиль, тоқыма, тамақ, тұрмыстық техника және басқа да салаларда, әсіресе кондиционер және ауа пердесі өнеркәсібінде кеңінен қолданылады. Хабарламаларға сәйкес, қанат тәрізді түтікшелі қыздыру элементі майды және отын мазутын қыздыруда әсіресе жақсы. Қант тәрізді электр жылытқыштары өнеркәсіпте және химия өнеркәсібінде кеңінен қолданылады, бұл барлығына түсінікті. Қанатты электр жылу құбырын таңдау да өте қажет.
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













