Өнім конфигурациясы
EasyHeat жылыту кабелі - тұрғын үйлерде, коммерциялық және өнеркәсіптік қолданыстарда аяздан қорғау және температураны ұстап тұру үшін жасалған жоғары өнімді электрлік жылу ізі шешімі. Өзін-өзі реттейтін немесе автоматты термостаттың озық технологиясымен ол тіпті қатты суықта (-40°F/-40°C) құбырлардың, шатырлардың және науалардың қатып қалуының алдын алады, жұмыстың үздіксіздігін қамтамасыз етеді және энергия тұтынуын азайтады.
1. Алдын ала жиналған және орнатуға дайын EasyHeat жылыту кабелі құбырлардың қатып қалуына жол бермейді, судың -40°-қа дейін ағып кетуін қамтамасыз етеді
2. EasyHeat жылыту кабелі 120 В немесе 240 В айнымалы токпен жұмыс істейді және металл су құбырларында пайдалануға арналған.
3. Термостат жоқ, аша жоқ
4. Мұздату температурасына ұшырайтын тоңазытқыш, конденсация және ауа баптау желілерін ашық ауада орнатуға жарамды
5. Ұзындығын 1м-20м, 23Вт/М аралығында реттеуге болады.
Өнім параметрлері
| Өнім атауы | Су құбырына арналған қатып қалмайтын EasyHeat жылыту кабелі |
| Материал | Силикон резеңке |
| Өлшемі | 5*7 мм |
| Жылыту ұзындығы | 0,5M-20M |
| Қорғасын сымның ұзындығы | 1000 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Түс | ақ, сұр, қызыл, көк және т.б. |
| MOQ | 100 дана |
| Судағы кедергі кернеуі | 2000 В/мин (қалыпты су температурасы) |
| Судағы оқшауланған кедергі | 750 МОм |
| Қолдану | Дренаж құбырының жылытқышы |
| Сертификаттау | CE |
| Пакет | бір жылытқыш және бір қапшық |
| Компания | зауыт/жеткізуші/өндіруші |
| Жүріп өтетін дренаж желісінің жылытқышының қуаты 40 Вт/М құрайды, біз 20 Вт/М, 50 Вт/М және т.б. сияқты басқа қуаттарды да жасай аламыз. Ал ұзындығыдренаж құбырының жылытқышы0,5M, 1M, 2M, 3M, 4M және т.б. болуы мүмкін. Ең ұзынын 20M жасауға болады. Пакетдренаж желісінің жылытқышыбір жылытқыш және бір трансплантациялық қапшық, әрбір ұзындық үшін 500 данадан астам тізімдегі арнайы қапшық саны. Jingwei жылытқышы сонымен қатар тұрақты қуат ағызу желісіндегі жылытқышты шығарады, жылыту кабелінің ұзындығын өзіңіз кесуге болады, қуатты 20 Вт/М, 30 Вт/М, 40 Вт/М, 50 Вт/М және т.б. бойынша реттеуге болады. | |
Орнату нұсқаулығы (AHB мұздатуға қарсы кабелі)
1. Қауіпсіздік бірінші орында: Тек GFCI қорғалған 120 В немесе 240 В розеткаларды пайдаланыңыз. Орнату кезінде қуаттың өшірілгеніне көз жеткізіңіз.
2. Құбырды тазалаңыз: Құбыр бетін кірден, майдан және ылғалдан сүртіңіз.
3. Кабельді бекітіңіз: Кабельді құбыр бойымен жоғары температураға төзімді таспамен немесе байламдармен бекітіңіз. AHB SERIES БІР-БІРІН ҚАБАТТАСТЫРУҒА БОЛМАЙДЫ.
4. Оқшаулау: Тиімділікті барынша арттыру үшін құбыр мен кабельді көбікті оқшаулағышпен ораңыз (R мәні ≥5).
5. Сынақ: Термостатты розеткаға қосып, 38°F (38°F) төмен температурада іске қосылғанын растаңыз.
Өнімді қолдану
1. Тұрмыстық техника:тоңазытқыштардың, мұздатқыштардың, кондиционерлердің және басқа жабдықтардың дренаждық құбырларын еріту үшін қолданылатын дренаждық желілік жылытқыш.
2. Коммерциялық тоңазытқыш жабдықтары:супермаркет мұздатқыштарының, тоңазытқыш витрина шкафтарының және басқа жабдықтардың дренаж жүйесінде қолданылатын дренаждық құбыр жылытқышы.
3. Өнеркәсіптік тоңазытқыш жабдықтары:суық сақтау және мұздату жабдықтары сияқты дренаждық құбырлардың қатып қалуының алдын алу үшін қолданылатын дренаждық құбыр жылытқышы.
4. Автокөлік өнеркәсібі:автомобиль кондиционерінің дренаждық құбырларына арналған мұзды ерітуге арналған дренажды жылытқыш.
Зауыт суреті
Өндіріс процесі
Қызмет көрсету
Дамыту
өнімнің сипаттамаларын, сызбасын және суретін алды
Дәйексөздер
Менеджер сұрауға 1-2 сағат ішінде кері байланыс береді және баға ұсынысын жібереді
Үлгілер
Қара өндіріс алдында өнім сапасын тексеру үшін тегін үлгілер жіберіледі
Өндіріс
өнімнің сипаттамасын қайтадан растаңыз, содан кейін өндірісті ұйымдастырыңыз
Тапсырыс
Үлгілерді растағаннан кейін тапсырыс беріңіз
Тестілеу
Біздің QC тобы өнімнің сапасын жеткізу алдында тексереді
Қаптау
қажет болған жағдайда өнімдерді орау
Жүктелуде
Дайын өнімдерді клиенттің контейнеріне тиеу
Қабылдау
Тапсырысыңызды алдым
Неліктен бізді таңдау керек
•25 жыл экспорттау және 20 жылдық өндіріс тәжірибесі
•Зауыт шамамен 8000 м² аумақты алып жатыр
•2021 жылы ұнтақ толтыру машинасы, құбырды кішірейту машинасы, құбырды иілу жабдықтары және т.б. сияқты барлық озық өндірістік жабдықтар ауыстырылды.
•орташа тәуліктік өнім көлемі шамамен 15000 дана
• Әртүрлі кооперативтік тұтынушы
•Теңшеу сіздің талабыңызға байланысты
Сертификат
Ұқсас өнімдер
Зауыт суреті
Сұрау жасамас бұрын, бізге төмендегі сипаттамаларды жіберіңіз:
1. Бізге суретті немесе нақты суретті жіберу;
2. Жылытқыштың өлшемі, қуаты және кернеуі;
3. Жылытқыштың кез келген арнайы талаптары.
Байланыс: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














